Güvendeyseniz o halde bizimlesiniz...

Firma Profili

1993 yıllarında başladıgımız güvenlik sektöründeki tecrübemiz ile yeni kurmuş olduğumuz Protokol Güvenlik şirketimizi ,piyasada görev aldığı organizasyonlarda işine ve personeline sahip çıkan ve kendi işi gibi gözeten bir firma olarak adımızı duyurmayı başardık...

Bu doğrultuda çalışmalarımıza ve yolumuza sağlam ve kalıcı adımlarla devam etmekteyiz...

Sizleri ve çalışmakta olduğunuz çözüm ortaklarınızı da şirketimizin referansları arasında görmek bize gurur verecektir bilmenizi isteriz...

Eğitimli özel güvenlik personeli ve uzman yönetici kadrosuyla avm, market, hastane, okul, dershane, banka, müze,spor salonları,stadyum,belediyeler,kamu kurumları,fabrikalar,site (konut) işyeri,inşaat alanları gibi iş alanlarında müşterilerine layık oldukları güvenilir,kaliteli hizmetini sunmaktadır.Aynı zamanda organizasyon güvenliği (konser,festival,fuar,kongre,spor müsabakaları,özel toplantı,tanıtım organizasyonları,piknik vb.) hizmetinde yapmış olduğu referanslarıyla birçok kurum ve kuruluştan teşekkür almıştır.

Personel eğitimine önem gösteren firmamız özel güvenlik temel eğitiminin yanısıra oryantasyonel eğitimle de personelin mesleki eğitimini tamamlamasını sağlamaktadır.

PROTOKOL GÜVENLİK sizlerden aldığı güven ve iç dinanizmi ile yine sizlere en iyiyi en güzeli yakalamanın farkllığını hissettirerek güvenli,emniyetli,kaliteli ve huzur dolu bir ortam sağlamanın çabası içinde olacak ve sizlerle beraber daha büyük başarılara imza atacaktır.Bu gün hizmet verdiğimiz kişi,kurum ve kuruluşların bizleri onure eden referansları hedeflediğimiz noktaya doğru emin adımlarla yürümekte olduğumuzu göstermektedir.

V.I.P. (Very Important Person) hizmetinde profesyonel hizmet anlayışıyla haraket eden PROTOKOL GÜVENLİK bünyesindeki personeli iyi derecede yabacı dil (İngilizce,Arapça,Rusça,Almanca,Fransızca,İtalyanca) bilgisine sahip,yurtdışında özel yakın koruma eğitimi almış,konusunda uzman,tehlikeyi anında fark edip savabilme yeteneğine sahip,tam profesyonel prezantabl VİP kadrosuyla ülkemizdeki ünlü işadamları ve sanatçıları 7 / 24 saat korumaktadır.

kuruluş şeması